HakkImIzda

 Reklam, promosyon sektörüne 2000 yılında giren NİSAN SERİGRAFİ; ürün yelpazesi, zamanında ve kaliteli teslimatıyla kısa sürede aranan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

     Ülkemiz reklam ve promosyon sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen firmamız, bu alandaki yeni araştırma ve geliştirme hizmetlerine hız vermiştir.

     Firma olarak hedefimiz; müşterilerimize, işletmemizdeki gelişmeleri aktarmak ve müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilmektir.

     Firmamız şimdiye kadar gördüğü destek ve güvene layık olabilmek amacıyla siz sayın müşterilerimizin hizmetindedir. 

 

Misyonumuz

Müşteriden gelen talep ve beklentileri göz önünde bulundurularak kolay satın alınabilir, kullanılabilir ve güvenilir ürünler tasarlayıp, çalışanlarımızla birlikte görev ve sorumluluklarımız çerçevesinde müşteri beklentilerini eksiksiz, doğru ve zamanında yerine getirerek firmamızı geleceğe taşımak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Ülke genelindeki reklam ve promosyon piyasasında kaliteli ve güvenilir bir kuruluş olup; reklam, promosyon, eşantiyon ve hediyelik konusunda sektörün vazgeçilmezi olmak vizyonumuzdur.

 

Kalite PolitikamIz

Müşteri memnuniyetini gözönünde bulundurarak; dayanıklı, estetik, kullanıma açık ve müşterinin beklentisi doğrultusunda yenilenen ürünlerimizle sektörün vazgeçilmezi olmak firmamızın kalite politikasıdır.